Series
Ratings
160
Bitter BloodRated ★ 4.0
Survival WeddingRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
메시바나 형사 타치바나Rated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 0.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
TimelessRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 1.0
Somehow 18Rated ★ 3.5
Should We Kiss FirstRated ★ 0.5
Familiar WifeRated ★ 0.5

Delicious GuysRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 0.5