Titles you rated

Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0

Solo LevelingRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0

VagabondRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Fairy TailRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0