Titles you rated

The Cornered Mouse Dreams of CheeseRated ★ 3.0
And Yet, You Are So SweetRated ★ 3.5
Liar x LiarRated ★ 4.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 4.0

Drowning LoveRated ★ 2.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.5
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 2.5
One Week FriendsRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0
99.9 Criminal Lawyer The MovieRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 3.0

Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.0

GintamaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5