Titles you rated

Depth of FieldRated ★ 3.5
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 4.0

Good Luck!!Rated ★ 4.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Tokyo TowerRated ★ 2.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
My Personal WeathermanRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 0.5

For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Cursed in LoveRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0