Titles you rated

The PartyRated ★ 3.5

My Annoying BrotherRated ★ 3.0

OfficeRated ★ 3.5

Fabricated CityRated ★ 3.0

My Brilliant LifeRated ★ 2.5

The Battleship IslandRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.5

Feng ShuiRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.5

Innocent WitnessRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0

Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0

MoneyRated ★ 2.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5

Anarchist from ColonyRated ★ 4.0