Series
Ratings
54
Little WomenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5

MistyRated ★ 4.0

Personal TasteRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5