Series
Ratings
19
Modern FamilyRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0