Movies
Ratings
362
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 3.5

Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0

The Berlin FileRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 4.0

My PaparottiRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5

I Can SpeakRated ★ 4.5

Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Hansel and GretelRated ★ 4.5
The Karate KidRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0