Series
Ratings
65
Dear XRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Snowy RoadRated ★ 3.5

18 AgainRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
JeongnyeonRated ★ 3.5