Titles you rated

The Great FloodRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 2.0

The Boy and the HeronRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 1.0
The DeliveranceRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 0.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.0

Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5

UnstoppableRated ★ 2.5

Citizen of a KindRated ★ 2.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.0