Series
Ratings
421
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0
Run AwayRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
The StrangerRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 2.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
TempestRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0