Titles you rated

Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
HealerRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0

Rustic PeriodRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0