Movies
Ratings
878
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0

Nobody KnowsRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 1.5

AkiraRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 2.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.0
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.5
The BabysitterRated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Purple HeartsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0