Movies
Ratings
256
Omniscient ReaderRated ★ 1.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 2.0

Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5

OldboyRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 2.5

#AliveRated ★ 0.5
The WolfmanRated ★ 1.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.5

AshfallRated ★ 1.0