Series
Ratings
91

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0

Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0

InsiderRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
In the FleshRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0