Movies
Ratings
254
CocoRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Big BangRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5

Cold EyesRated ★ 3.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5

The UnforgivenRated ★ 4.0

The Sheriff In TownRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0

The PrisonRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.0