Movies
Ratings
808
Sea FogRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Something BorrowedRated ★ 4.0
The Lake HouseRated ★ 4.0
The RingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.5
PaycheckRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
PoongsanRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.5