Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
The Dog of FlandersRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
A Bold FamilyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0

R-PointRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0