Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
HappeningRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 5.0

I Saw the DevilRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
IntimaciesRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The ElixirRated ★ 1.5
Happy HourRated ★ 4.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Night FliersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0