Titles you rated

SignRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 2.5