Movies
Ratings
127

Miss GrannyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0

The Berlin FileRated ★ 5.0
D-WarRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0