Series
Ratings
106
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0
Atlanta Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Gangs of London Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0