Series
Ratings
533

Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
ShiguruiRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 3.5

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0