Series
Ratings
35
Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Black Rubber ShoesRated ★ 3.5

Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5

원피스 1기Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
신 도라에몽Rated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
ひぐらしのなく頃に解Rated ★ 3.5