Series
Ratings
162
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 1.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5