Titles you rated

BedevilledRated ★ 4.0

White NightRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 0.5

A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5

Ode to My FatherRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 4.5

SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0

Rules of DatingRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0