Series
Ratings
90
The Art of SarahRated ★ 4.5
The Trials of Gabriel FernandezRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.5

A Clean SweepRated ★ 4.5
The First Responders Season 2Rated ★ 3.0
Queendom PuzzleRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
DetentionRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5

The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The VeilRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
3%Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5