Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Shining For One ThingRated ★ 4.0

Kill Me Love MeRated ★ 3.0
The Eternal LoveRated ★ 3.0
The Eternal LoveRated ★ 3.5

A Love So BeautifulRated ★ 4.5

Hidden LoveRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0

The HeirsRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 2.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5