Titles you rated
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
두근두근 비밀친구Rated ★ 3.0
Sixth SenseRated ★ 3.0