Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.5

Tidal WaveRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5

HarmonyRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5

May 18Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5