Series
Ratings
257
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 1.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5