Movies
Ratings
471
10DanceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gintama: The MovieRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0

Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0

The Cat ReturnsRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 4.5

Citizen of a KindRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

The BoysRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5