Movies
Ratings
243
BabylonRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
City IslandRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
RetributionRated ★ 1.0
American History XRated ★ 4.5
JunoRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5

Concrete UtopiaRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0

AlienoidRated ★ 1.0
MissingRated ★ 1.0