Movies
Ratings
87

ThirstRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5

The ClientRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0

HopeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0

MotherRated ★ 4.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5

Architecture 101Rated ★ 4.0

The SuspectRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5

Cold EyesRated ★ 4.5