Movies
Ratings
1401
Shaolin SoccerRated ★ 3.5

Anatomy of a FallRated ★ 4.0
UgliesRated ★ 2.5

Tune in for LoveRated ★ 2.0

When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Don't Call It MysteryRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
RipplesRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.5

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0