Titles you rated
TempestRated ★ 2.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5