Series
Ratings
19
Secret GardenRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0