Series
Ratings
396
Andor Season 2Rated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Datsuryoku News NetworkRated ★ 4.0
Creator’s File: GOLDRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Succession Season 4Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0