Movies
Ratings
229
Us, Day by DayRated ★ 5.0
Life is FruityRated ★ 4.0
Grown UpRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Oh Lucy!Rated ★ 2.5

The ClassicRated ★ 2.5

The ThievesRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 2.5
...ingRated ★ 2.5
SinglesRated ★ 3.5
Dance With The WindRated ★ 1.5
The LetterRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.0