Series
Ratings
93
Radio StarRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 1.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0