Series
Ratings
36
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0