Series
Ratings
64
Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.0
The FrogRated ★ 1.0
VigilanteRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0