Titles you rated


King and the ClownRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5

SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0

Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.0