Titles you rated


The World of the MarriedRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.5

Rustic PeriodRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0