Series
Ratings
151
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Foundation Season 1Rated ★ 2.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.0
Children of NobodyRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5