Movies
Ratings
28
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0

Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0

Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Fighter In The WindRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0