Titles you rated

The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 1.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The FrogRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Bisang 2022: Pichi WieseoRated ★ 3.5