Movies
Ratings
109
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.5

100 MetersRated ★ 4.5

Bleak NightRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
Planet SpoiliaRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 4.0