Movies
Ratings
176
The World of LoveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!! MovieRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
The School for Good and EvilRated ★ 3.0

Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 3.0
Anime Supremacy!Rated ★ 4.0
Gone WednesdayRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 4.0

Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5