Series
Ratings
1195
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Eternal 831Rated ★ 1.0

Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 4.5
Akudama DriveRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0